REGULAMIN

Witaj

Jeżeli znalazłeś/aś się na tej stronie to znaczy, że oświata i system edukacji jest dla Ciebie, bądź Twoich dzieci bardzo ważny. Niezbędnym elementem jest przekazywanie codziennie swojego dziecka pod opiekę szkole, z myślą o jak najlepszej edukacji. Powstało wiele mitów na temat nauczycieli, czyli kimś komu należy się szacunek choćby za to, że pomaga w wychowywaniu Twojego dziecka i jest elementem całej układanki.
Zależy nam, aby Twoja świadomość na temat edukacji i nauczycieli była bardzo duża. Nie z mediów, które czyhają na ciekawy artykuł, nie hejterów, ale z samego serca – nauczycielskiego serca.

ZASADY ZABIERANIA GŁOSU:
1. Każdy może wypowiedzieć się na temat związany z aktualnym postem – zachowując przy tym zasady kultury wypowiedzi, eliminując niepotrzebne emocje.
2. Uczymy dzieci szacunku – proszę, aby podczas dyskusji, nawet jeżeli zdania będą odmienne, szacunek do drugiej osoby był na pierwszym miejscu.
3. Nauczyciele nie mają patentu na wszystko – nie bójmy się wspólnie poszukiwać rozwiązań. Wszak chodzi o dobro naszych dzieci.
4. W przypadku łamania zasad braku kultury, wulgaryzmów itp – osoby takie będą zablokowane i stracą możliwość dyskusji..

Pamiętajmy: dyskusja to dialog. Nie dzielmy się na tych dobrych, złych, wszystkowiedzących i mało mądrych.

Strona dostępna również pod adresem: www.facebook.com/nauczycielfaktyimity

Liczę na wspólne, rzeczowe i merytoryczne dyskusje.
-administracja

Kampania społeczna o stanie edukacji w Polsce